Black turtleneck & blazer | Bonprix

20:14

 Hej!

Dla większości z nas rok 2020 nie był łaskawy. Pandemia, mnóstwo obostrzeń i ograniczeń zrujnowało i pokrzyżowało wiele planów i postanowień. Ciągły strach o własne zdrowie i zdrowie naszych bliskich z pewnością pogorszyło kondycję psychiczną wielu osób. Osobiście jestem mocno zmęczona tym rokiem i z nadzieją czekam na to, aż coś się w obecnej rzeczywistości zmieni. 

Nie mam pojęcia dlaczego, ale wchodząc w ten rok miałam przeczucie, że nie będzie udany. Dlatego też nie robiłam żadnych postanowień. Wiedziałam, że do wprowadzenia zmian we własne życie nie potrzebuję noworocznej motywacji, tylko samodyscypliny. Niestety rozczarowałam się, tak jak chyba każdy z nas. Fizycznie- wiele nie udało się zdziałać, jednak postawiłam zdecydowanie na rozwój i zdobywanie wiedzy we własnym zakresie.

Mimo wszystko było wiele cudownych chwil, kilka podróży po Polsce oraz spotkań z przyjaciółmi, które z pewnością długo będę wspominać. Z resztą ja zawsze staram się szukać pozytywów- pozwala to nie zwariować w dzisiejszych czasach :'). A wy macie jakieś dobre wspomnienia z tego roku?

Stylizacja skomponowana z elementami ze sklepu: bonprix.pl

Marynarka:klik- bonprix

Fot. Dominika Jankowska Fotografia


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Ja mam wiele wspomnień z tego roku. Mimo pandemi jest on dla mnie szczęśliwy, chociażby dlatego, że poznałam swojego obecnego chłopaka :))
    Szczęśliwego Nowego Roku!

    rilseeee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Subscribe