bonprix dress

20:11

 Hej!

Nastał ten czas, kiedy skończyły mi się wakacje i wróciłam na uczelnie! Muszę przyznać, że tęskniłam trochę za studiami, zwłaszcza że na uczelni ostatni raz byłam w marcu- tak jak większość studentów. Tęskniłam tez trochę za uporządkowanym życiem, ponieważ przez ostatnie miesiące stale żyłam na walizkach i w rozjazdach. Lubię życie, w którym dużo się dzieje, jednak czasami mam ochotę jednak zatrzymać się w bezpiecznej, zorganizowanej rutynie. Postawiłam sobie kilka celów na ten rok akademicki i mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować!
Mimo całej tej sytuacji na świecie, swoje wakacje spędziłam naprawdę bardzo dobrze i zebrałam kilka świetnych wspomnień. Mam nadzieję, ze wy również dobrze je spędziliście oraz życzę powodzenia wszystkim tegorocznym studentom!

sukienka- bonprix

Fot. Dominika Jankowska Fotografia


Zapraszam na mojego instagrama: @vvjankowska


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Pięknie! :D
  Prowadziłam bloga od 7 lat i przypadkowo został usunięty. Niestety nie mogę go odzyskać, kontaktowałam się nawet z google. Lubię bardzo tworzyć, więc założyłam nowego : rilseeee.blogspot.com . Będzie mi bardzo miło za obserwację! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wyglądasz! Śliczna sukienka.

  Zapraszam na nowy post, w którym przedstawiam mój pierwszy samochód w życiu - czerwonego Malucha. Będzie mi bardzo miło jeśli wpadniesz. Mój blog-KLIKNIJ

  OdpowiedzUsuń
 3. Boska stylizacja,ja też niedługo zaczynam zajęcia, drugi rok, jednak niestety zajęcia nadal online.
  Pozdrawiam :)
  Zapraszam do siebie także :)
  https://girlsinmadworld.blogspot.com/2020/10/pedzle-czyste-jak-nowe.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, ja studia skończyłam w ostatnim momencie czyli na krótko przed całą pandemią, mam nadzieję żę jakoś się to ułoży i rozumiem Twoją tęsknotę za zajęciami, trzymam kciuki i muszę powiedzieć, że świetna sukienka, przez którą właśnie tu trafiłam bo szukałam inspiracji z bonprixu :) Pozdrawiam Madzia

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się twoja stylizacja. Bardzo ładne zdjęcia.

  https://inspiracjepatrycjil.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Subscribe