Nowa Huta #2

22:17

Hej,
Wiecie co, właśnie uświadomiłam sobie, że ten blog jest bardzo dużą częścią mojego dorastania. Prowadzę go od 2 klasy gimnazjum, aktualnie jestem na 1 roku studiów. Minęło trochę czasu, posty pojawiają się bardzo rzadko, ale nie potrafię tego rzucić. "Faza" na tego typu blogi minęła dobrych kilka lat temu, najpierw publikę przejął rozwijający się youtube, następnie przyszedł czas na instagram, który pęka w szwach od influencerów. Wiem, że czasy blogów nie powrócą, ale ja zamierzam dalej coś tam dodawać do tego małego miejsca, bo tutaj jest historia moich nastoletnich lat. 
Ktoś może się zastanawiać, po co? I tak nikt tego nie czyta. A ja uważam, że jeśli nawet kilka osób wejdzie i obejrzy efekty naszej wspólnej pracy przy sesjach- to warto!

Powiem szczerze, weszłam dzisiaj w zakładkę "o mnie" i zrozumiałam ile się zmieniło! Dopóki tej treści nie zmienię, będzie tam widniała informacja o tym, że mam 16 lat :D. Całe trzy lata tam nie zaglądałam. Nie wiem jak to będzie z moją aktywnością tutaj, ponieważ nakładam na siebie trochę rzeczy i oprócz studiów, również trenuję i staram się spędzać czas z najbliższymi. Ale razem z moją niezawodną siostrą bliźniaczką i niezastąpioną fotografką dalej będziemy działać, w końcu większe miasto- więcej miejsc na sesje! Może w przyszłości pojawi się tutaj więcej merytorycznych treści na tematy kosmetologiczne. Na razie zostawiam Was z kilkoma zdjęciami. Trzymajcie się :)


Sukienka- KLIK!


You Might Also Like

6 komentarze

 1. Fajne połączenie delikatności z pazurem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka piękna stylizacja, świetne zdjęcia ♥
  xoxo
  http://ysiakova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super look. Jesteś posiadaczką bardzo ładnych włosów! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej
  mimo, że rzadziej, to nadal lubię tu zaglądać :)
  Jak raz na 2-3 miesiące coś napiszesz, to w zupełności wystarczy :)

  OdpowiedzUsuń

Subscribe