june | holiday plans
15:23
Hejka!
Tak jak każdy z nas, powoli rozpoczynam wakacje. Z racji, że koniec roku jest dość męczący pod względem nauki i ocen, jak zwykle odstawiłam bloga na boczny tor i posty nie pojawiały się przez dłuższy czas. Zawsze, przez taką przerwę jestem na siebie zła, ponieważ nie chcę porzucać tej pasji, jednak brak czasu nie pozwala mi na regularne posty. Dlatego bardzo się cieszę, że teraz będę mieć więcej czasu. Mam nadzieję, że odpowiednio go wykorzystam. Mimo, że co roku robiłam osobny post o swoich planach na wakacje, tym razem opiszę je w skrócie. Jadę na obóz młodzieżowy do Włoch. We Włoszech już byłam i bardzo spodobał mi się ten kraj, dlatego bardzo się cieszę, że będę mogła go odwiedzić po raz kolejny! Tak jak co roku, zamierzam odwiedzić również Kraków, który jest moim lubionym miastem (co powtarzam przy każdej okazji). Oprócz tego, zamierzam dobrze się bawić ze znajomymi i dobrze i aktywnie wykorzystać każdy dzień!
O wakacjach to tyle...
Tak trochę z innej beczki, nie wiem, czy zauważyliście, ale wyglądam na zdjęciach, jakbym miała odrosty, a tak naprawdę nigdy nie farbowałam włosów! :P.
Spodnie dresowe- KLIK!
2. Sweter- KLIK!
Chcę Wam jeszcze pokazać dwie rzeczy, które niestety nie pasują na mnie rozmiarem. Jest to sukienka i sweterek. Jedno i drugie jest bardzo dobrze wykonane, więc polecam :).
Mam nadzieję, że zdjęcia się Wam podobają! Piszcie swoje plany na wakacje!
Bye, Veroni
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 komentarze
Świetna stylizacja :D !! W sam raz na jakiś koncert w trakcie polskiego lata.
OdpowiedzUsuńSłonko Tobie pięknie rozjaśniło włosy i dlatego taki efekt masz odrostów ;).
Spokojnie minie to i będzie lepiej ;).
zdjęcia - SZTOS! Jestem zakochana! ;o
OdpowiedzUsuńBLOG
INSTAGRAM
Wpadnij! ;*
przepiekna zdjęcia, przepiękna Ty <3
OdpowiedzUsuńhttp://angelaendzel.blogspot.com
piękne masz włosy ♥ świetna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńJejku! jakie piękne zdjęcia, śliczna jesteś <3
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie: http://swiatwedlugidoli.blogspot.com/
Śliczny makijaż, a dresy boskie, na Tobie wyglądają o niebo lepiej , niż na stronie :)
OdpowiedzUsuńZAPRASZAM Mój blog
Super wyglądasz! :D
OdpowiedzUsuńJa jadę do Szwecji *.*
rilseee.blogspot.com
Uroczo!
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyglądasz! A moje wakacje będą podobne,ponieważ również jadę do Włoch, a Kraków też chciałabym odwiedzić.
OdpowiedzUsuńhttp://weruczyta.blogspot.com/
Kochana cudownie! Przepiękny makijaż. Też miałam ostatnio dużo nauki, w sumie jeszcze mam bo egzaminy na studiach. Co do wakacji planów na razie brak. :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do Krakowa jak najbardziej! Ja wgl uważam, że powinni stolicę nam przywrócić :D Przepiękny makijaż, oszałamiający. Odrostów za to nie widać ;) Jakbyś moje czasami zobaczyła... o jeny :D (tak, farbuję włosy)
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia, ja mam dużo planów na wakacje, już nie mogę się ich doczekać :D
OdpowiedzUsuńhttp://mycrazyworldpaula.blogspot.com/
bardzo ładne zdjęcia, lubię kurtki jeansowe :)
OdpowiedzUsuńśliczne zdjęcia, super stylizacja <3
OdpowiedzUsuńŚwietnie wyglądasz i ten makijaż cudo!
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG-KLIK
Super makijaż!
OdpowiedzUsuńMega blog!
flarri.blogspot.com
jejku, jaka Ty jesteś piękna...
OdpowiedzUsuńhttp://juliakordiak.blogspot.com/
świetny streetowy look, oby więcej takich!
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie, na wpis ; Buty lifestyle od New Balance prawdziwy MUST-HAVE