photos & winter holidays

22:14

Hej!
Dzisiaj trochę luźniejszy post. Mam nadzieję, że nie będzie to Wam przeszkadzać! Mam teraz ferie i stwierdziłam, że napisanie takiego codziennego posta będzie jak najbardziej ok. Tak jak wspomniałam, mam teraz ferie zimowe. Minął już ich tydzień i mam niestety wrażenie, że nie wykorzystałam każdego dnia w 100%. Z drugiej strony, przydały mi się dni, w których jedynie odpoczywałam. Szkoła bardzo mnie zmęczyła. W każdym razie, mam nadzieję, że drugi tydzień będzie lepiej przeze mnie wykorzystany!
Co do zdjęć- jestem aktualnie w Krakowie, czyli moim ulubionym mieście w Polsce i dlatego zostały one zrobione właśnie tam. Na pewno to jakieś fajne urozmaicenie, ponieważ w moim mieście kończą się powoli fajne miejsca na sesje :)

Futerko-KLIK!
Kardigan-KLIK!
Jeansy-KLIK!
Koszula-KLIK!

*dla lepszej jakości kliknij w zdjęcie*
 Fot. Dominika Jankowska
MAŁY EDIT!
 Biorę udział w konkursie BLOG ROKU 2015. Na NIC nie liczę, ale jeśli ktoś by mógł to proszę o oddanie na mnie głosu. Głosowanie zaczyna się o 15.00! 
Mój kod do głosowania to: B11156 ! numer: 7124
 Link do mojego zgłoszenia- KLIK!
Musicie również wiedzieć, że koszt sms'a to 1,23 zł- GŁOSUJĄC PRZEKAZUJECIE TĄ KWOTĘ NA FUNDACJĘ  "DZIECIĘCA FANTAZJA"- CEL JEST CHARYTATYWNY.
 **************


Mam nadzieję, że zdjęcia się Wam podobają! Żeby sprawdzić ceny, kliknijcie w linki :)
________________________
INSTAGRAM- klik
ASK- klik 
               obserwujcie!               

Bye, Veroni 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe