Chodźcie do mojej krainy!

14:28

Mam niebieskie oczy, 163 cm wzrostu i nie jestem Weroniką. Więc kim? Mam na imię Milena i dzisiaj mam przyjemność do Was napisać. Nie wygrałam żadnego konkursu. Taka wymiana to był nasz wspólny pomysł. Chce zaprosić właśnie Was, czytelników Weroniki na mojego bloga. Również zapraszam Was na posta Weroniki, na moim blogu. Może lepiej zacznę od początku i przedstawię się..
Jestem piętnastoletnią dziewczyna o imieniu Milena. Swoje urodziny obchodzę  5 grudnia. Interesuje się fotografią, blogowaniem i sportem. Należę do drużyny w piłkę ręczna - jestem bramkarką. Uwielbiam podróżować oraz próbować nowych rzeczy. Między innymi dlatego tutaj się znalazłam. Gdyby nie to, prawdopodobnie nie założyłabym bloga. Jeśli chodzi o mój charakter, nie należy on do najlepszych. Jestem upartą osobą, ale zaraz wyrozumiałą i ambitną. Za wszelką cenę staram się być oryginalna, ale wiadomo... W tych czasach trudno być oryginalnym. Mam swoje wady i zalety. Jestem osobą wymagającą, zwłaszcza w stosunku do siebie. Już za kilka miesięcy czeka mnie trudny wybór. Nie wiem do końca na jaki kierunek chce iść, ale najprawdopodobniej swoją przyszłość zwiążę z matematyką i sportem.
Jestem również autorką bloga rilseee.blogspot.com . W internecie 'ukrywam się' pod nickiem Rilseee.  Kilka lat temu wymyśliłam sobie właśnie tą nazwę. Jest ona połączeniem kilku innych wyrazów: Rihanna, Milena, See . Swój własny kącik w internecie założyłam 29 sierpnia, czyli ponad rok temu. Mój blog jest o różnorodnej tematyce. Oferuję wszystkim, że każdy zajdzie coś dla siebie. Głównie opiera się on na stylizacjach połączonymi z moimi przemyśleniami. Aczkolwiek dodaję na niego również posty kulinarne, DIY, fotograficzne i wiele innych. Cały czas utrzymuję systematyczność. Posty pojawiają się w każdy wtorek i w każdą sobotę. A oto garstka tego, co już było:

Stylizacje

DIY

Fotografia

Gotowanie

Hobby: sport, podróże

Jeśli moja osoba Was zainteresowała, zapraszam na mojego bloga: KLIK .
Tam możecie lepiej mnie poznać. Zapraszam również na swojego fanpage'a, by być na bieżąco :)

  
prywatny facebook - INSTAGRAM - TUMBLR  - Snapchat: rilseee

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe