DDOB Tag

16:48

Hej!
Jak tam nastroje po świętach? Fajnie je spędziliście? Możecie odpowiedzieć sobie na to pytanie i napisać mi w komentarzu, a tymczasem zapraszam was na ddob tag. Jest to tag stworzony przez ambasadorki Daily Dose Of Beauty. Odkąd się pojawił, zamierzałam go zrobić, ale zawsze pojawiał się jakiś inny temat. Uważam, że pytania są bardzo fajne i można na nie udzielić ciekawych odpowiedzi!
Zaczynajmy!

Kurtka jeansowa- KLIK!
Sweterek- KLIK!
Spodnie- KLIK!

*dla lepszej jakości kliknij w zdjęcie*
Fot. Dominika Jankowska
1. Czym jest dla ciebie piękno? 
Każdy inaczej postrzega piękno i ciężko jest je zdefiniować. Ktoś może mieć bardzo ładną urodę, ale możemy też powiedzieć, że ktoś ma piękny charakter. Dlatego chyba zostawię to pytanie bez konkretnej odpowiedzi.

2. Jakim obrazkiem/zdjęciem/aforyzmem wyraziłabyś swój dzisiejszy humor?
Myślę, że właśnie ten obrazek najlepiej obrazuje mój dzisiejszy humor:

3. Jaki jest twój sposób na udany poranek?
Jeśli chodzi o poranek, gdy wstajemy wcześnie do szkoły, to zdecydowanie pójść spać trochę wcześniej..
Mając na myśli np. weekendowy poranek, to moim sposobem jest po prostu wstanie w okolicach 8-9.00, ponieważ za każdym razem gdy wstanę później mam wrażenie, że marnuję swój czas :). Fajnie jest wstać, zrobić sobie pyszne śniadanie, a żeby jeszcze bardziej się obudzić można trochę poćwiczyć :)

4. Robisz makijaż codziennie?
Tak, maluję się codziennie, chyba, ze nie zamierzam wychodzić w dany dzień z domu. Stało się to moją codzienną rutyną. Oczywiście nie przesadzam z makijażem, bo chcę wyglądać naturalnie :)

5. Jaka jest twoja ulubiona marka kosmetyczna?
Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji cery to jest to Under Twenty oraz Barwa, z kosmetykami siarkowymi. Kosmetyki kolorowe wybieram z różnych firm, dlatego nie mam ulubionej, ale lubię Rimmel, Miss Sporty oraz kosmetyki Avon.

6. Z czego składa się twoja kosmetyczka?
Wydaje mi się, że chodzi o to jakich kosmetyków używam na co dzień. Mogę wymienić czego używam, ale jeśli ktoś chce wiedzieć więcej szczegółów, to niech napisze w komentarzu i może zrobię o tym osobną notkę w przyszłości!
Na co dzień maluję się korektorem (na niedoskonałości i pod oczy), pudrem, kredką/cieniem do brwi oraz czasami, ale coraz rzadziej podkładem lub kremem BB. Nie codziennie, ale używam też tuszu do rzęs.
Jeśli chodzi o makijaż na większe okazje lub zdjęcia do postów dodatkowo używam również eyelinera lub cieni.

7.  Gdzie najczęściej szukasz inspiracji?
To oczywiście zależy do czego. Jeśli chodzi o modowe inspiracje to najczęściej czerpię je z innych blogów oraz modowych Tumblr'ów, czasami też ze stron typu wehearit. Inspiracje dotyczące makijażu czerpię najczęściej oglądając filmiki na youtube.

8. Jakie 3 rzeczy chciałabyś zmienić na świecie?
1. Na świecie nie powinno być podziałów na lepszych i gorszych. Mam tu na myśli podziały np. w naszych środowiskach m.in. w szkołach :)
2. Uważam, że powinno być w ludziach więcej bezinteresowności w pomaganiu. Aby ktoś kto ma możliwość pomóc drugiemu człowiekowi robił to bez wahania i nie oczekując niczego w zamian.
3. Teraz jeśli chodzi o kwestie ekologii to zwiększenie w ludziach świadomości o tym, że środowisku zagraża niebezpieczeństwo.

9. Jaką cechę charakteru w sobie lubisz, a jaką chciałabyś w sobie zmienić?
Jedną z cech charakteru, którą w sobie lubię jest chyba to, że zawsze staram się walczyć do samego końca i się nie poddawać! 
Natomiast cecha, której w sobie nie lubię to zdecydowanie nieśmiałość, która utrudnia wiele rzeczy.

10. Jaki jest najlepszy sposób na to, żeby czuć się dobrze we własnym ciele i zaakceptować swój wygląd?
Według mnie kluczem do tego jest akceptacja tego czego nie jesteśmy w stanie zmienić, oraz rozsądne dążenie do tego co możemy zmienić, np. prowadzić zdrowy styl życia dla lepszej sylwetki i samego zdrowia.


11. Gdybyś miała możliwość cofnięcia czasu lub zobaczenia przyszłości to zdecydowałabyś się użyć której z tych opcji?
Tak naprawdę, to nie wiem na co bym się zdecydowała, ponieważ nie ma sensu wracać do przeszłości. Nie chciałabym również zobaczyć swojej przyszłości, ponieważ gdyby stało się w niej coś złego, nie widziałabym sensu teraźniejszości.

12. Jakimi 3 słowami opisałabyś swoje życie? 
Rodzina, przyjaciele, wspomnienia.

13. Skąd pomysł na założenie bloga?
Z tym pytaniem zawsze związana jest długa historia, ale ja opisze to w skrócie: bloga nie założyłam ja, lecz moja przyjaciółka z koleżanką, a potem w wyniku różnych wydarzeń prowadzę go sama.

14. Jak wiele czasu poświęcasz swojemu blogowi?
Zależy o co konkretnie chodzi. Na bloga zaglądam codziennie, czasem nawet kilka razy. Chodzę na sesje, lub robię zdjęcia do recenzji co również zajmuje trochę czasu. Pisanie postów również, dlatego ciężko jest dokładnie to zliczyć.

15. Co lub kto daje Ci największego kopa  i motywację w prowadzeniu bloga?
Wydaje mi się, że jest to coraz lepsze poznawanie siebie i swoich możliwości, a także moją motywacją są moje ulubione blogerki :)

16. Co jest/było twoim największym sukcesem w blogowaniu?
Jak narazie nie mam na koncie sukcesów typu wygrana w konkursie, uczestniczenie w akcjach typu ddob lub jessmilia, ale uważam, że sukcesem jest również to, że nie poddaję się i że mam trochę stałych czytelników.

17. Która z ambasadorek DDOB jest twoją ulubioną? 
Ciężko jest mi wybrać, ponieważ lubię każdą z nich i uważam, że są świetnymi blogerkami!
Najdłużej chyba znam bloga Jessiki i Sary. Enię, Natalię i Wiktorię znam z Jessmilii.

***
To już moje wszystkie odpowiedzi na pytania. Mam nadzieję, że się wam podobają i że niektórzy z was zrobią ten tag na swoim blogu. Jeśli na którymś z waszych blogów już się ten tag pojawił, to dajcie linki, chętnie poczytam!
Zapraszam na mój INSTAGRAM- KLIK

Bye, Veroni
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe