Hipokryzja wsród blogerek/ów ...

16:06

Hej!
Dzisiaj trochę wiecej moich przemyśleń! Post dotyczy 'hipokryzji' wśród blogerek.
Często czytamy posty innych blogerek pt. "porady dla początkujących". Możemy w nich znaleźć różne, zazwyczaj powtarzające się wszędzie punkty. Postaram się przypomnieć kilka i wyjaśnić dlaczego widzę w nich hipokryzję.

Sukienka-KLIK
Kardigan-KLIK!
Pędzle-KLIK!

*kliknij w zdjęcie dla lepszej jakości*
1. Nie wymieniaj się obserwacją i komentarzami. Ten podpunkt pojawia się zawsze! Oczywiście nie zaprzeczę, że zdobywanie czytelników w ten sposób nie zawsze jest korzystne, ale problem leżey w tym, że bardzo często piszą to osoby, które tymi obserwacjami albo się wymieniają, albo robiły to bardzo często. 

2. Miej na siebie pomysl! I ten podpunkt dosłownie zawsze piszą blogerki o bardzo podobnym designie, stylu zdjęć i o bardzo podobnej tematyce postów.
3. Bądź oryginalny! Dlaczego zazwyczaj piszą to blogerki, u których na zdjęciach często pojawiają sie sezonowo modne buty np. adidas superstar czy modne w danym sezonie dodatki czy biżuteria?

4. Rób ładne zdjęcia! Tutaj najrzadziej spotykany punkt, ale czasami się zdarza, że doradzająca blogerka nie zawsze ma świetne zdjęcia w poście.
To chyba na tyle, jeśli chodzi o hipokryzję w blogosferze. Tak naprawdę nie wiem, czy tytuł jestv w 100% adekwatny do treści, ale chyba każdy rozumie o co mi chodzi :). Podkreslam, że post nie miał na celu skrytykowania takich osób i zdaję sobie sprawę, że kogoś może to urazić, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie!

Bardzo przepraszam was, za jakość dzisiejszych zdjęć, ale jak wszyscy wiemy już o 15 zaczyna się robić coraz ciemniej, a gdy dojdzie do tego jeszcze zła pogoda to jest jeszcze gorzej ;/

Zapraszam was na mojego instagrama!

Bye, Veroni

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe