Do 3 razy sztuka..

15:44

   Hej!


 Pisałam juz taki post dwa razy, ale skoro dalej do niektórych nie dociera to napiszę po raz kolejny- do 3 razy sztuka. Może zacznijmy od tego, że jest wiele osób ograniczonych umysłowo, którte nie potrafią ugryźć się w język i złośliwości zachować dla siebie. Sprawa dotyczy również współprac jakie niejeden bloger nawiązuje. Mnóstwo osób uważa, że współpraca to tylko ciuszki za darmo... a może czytaliście/czytałyście już na wielu blogach, że nie ma nic za darmo i w to, żeby wspólpraca miała sens i dawała korzyść obu stronom trzeba włożyć trochę pracy! Mówienie złośliwych rzeczy na ten temat wynika po prostu z niewiedzy lub zazdrości.. cała prawda:).

Jest jeszcze druga, ważna kwestia... mimo że nikt mi tego nie zarzuca, to chciałabym podkreślić, że nie prowadze bloga dla współprac- nie piszę zawzięcie do każdej firmy, nie dodaję postów tylko wtedy gdy cokolwiek dostanętak jak to robi wiele osób, nie przyjmuję każdej propozycji, przykład? Ostatnio dostałam propozycję od firmy z prawdziwymi futrami za kilkaset dolarów. Nie muszę chyba dodawać, że się nie zgodziłam i nigdy nie zgodzę, ponieważ jestem przeciwana noszeniu takich futer, tym bardziej nie mogłabym polecać tego innym. Dlatego takie zarzucanie nie ma żadnego sensu, chyba, że naprawdę na czyimś blogu widzimy same kolaże, wishlisty mnóstwo banerów i same wyżebrane współprace.
***
Mam nadzieję, że przeczytaliście i nie zraziliście się do takiej ilości tekstu, ale napisałam to co chciałam i mam nadzieję, że nie będę musiała pisać takich postów więcej. Chciałabym pisac więcej kontrowersyjnych dla blogosfery postów, ale chyba nie mam narazie odwagi hahah :).

Jeansowa kurtka/bluza- KLIK!
Szary płaszczyk-KLIK!
Parka khaki- KLIK!

Fot. Dominika Jankowska
*dla lepszej jakości kliknij w zdjęcie*

Płaszczyk bardzo spodobał mi się u Moniki-klik

Prosze o kliknięcia w linki!
Mam nadzieję, że to co napisałam każdy zrozumiał :).
___________________
INSTAGRAM- KLIK
              Follow!              

Bye, Veroni

You Might Also Like

1 komentarze

Subscribe