Recenzja Twinkle Deals

11:41

Hei!
Dzisiaj przygotowałam dla was posta z recenzją sklepu Twinkle deals. Jest to azjatycki sklep internetowy. Ta strona zaroponowała mi współpracę jakiś czas temu. Dostałam od nich kilkanaście $ do wykorzystania. Pomyślałam sobie, że zamiast ubrań zamówię sobie fajne akcesoria, które zawsze chcaiałm zamówić w innych sklepach, ale brakowało mi dolarów do wykorzystania. Zamówiłam sobie kilka rzeczy, które chciałabym wam pokazać!

1. Pędzel do makijażu KLIK
Pędzel do pudru- zamówiłam go, bo bardzo chciałam przetestować pędzle z takiej strony. Jest zrobiony z bardzo miękkiego i miłego w dotyku włosia :).

2. Gąbeczka do makijażu. KLIK
 Gąbeczka do makijażu w stylu Beauty Blender. Jak na podróbkę jest dość dobra, ja dostałam ją w kolorze różowym. Możecie zobaczyć na niej ślady użytku, ponieważ już jej używałam :)

3. Okulary przeciwsłoneczne. KLIK
 Okulary- Bardzo spodobał mi się ich kształt, dlatego postanowaiłam je zamówić. Wyglądają bardzo ładnie, nie są zbyt duże :).

 4. Okulary przeciwsłoneczne- pilotki. KLIK
 Również bardzo mi się na stronce spodobały. Myślałam jedynie, że szybkij przyjdą w troszke innym kolorze, klikając w link, możecie sprawdzić w jakim :). Te są troszkę większe od poprzednich.

 5. Sprężynka do włosów.KLIK
Na sam koniec, sprężynka do włosów w stylu Invisibobble. Wydaje mi się, ze na stronie była różowa, ale bardzo się cieszę, że przyszła mi czarna- jest bardziej uniwersalna. Bardzo dobrze trzyma włosy oraz równie fajnie sprawdza się jako bransoletka!
***

Podsumowując, z całej paczki jestem w 100% zadowolona! Nic nie przyszło uszkodzone, mimo że takie rzeczy mogą podczas podróży się zepsuć.
_______________________
INSTAGRAM | TUTAJ
                     follow!                

Bye, Veroni


You Might Also Like

2 komentarze

Subscribe