Powrót do szkoły:)

11:07

Zdaję sobie sprawę, że jestem jedyną osobą w blogosferze, która serię Back to school nazwała po polsku- przynajmniej będzie oryginalnie :D.

Ale może przejdźmy do rzeczy! Rozpoczął się nowy rok szkolny. Mimo, że moje świetne wakacje się skończyły, wcale nie jestem aż tak bardzo smutna, że nadszedł nowy rok szkolny. Uważam, że jeśli ma się pozytywne nastawienie to da się w szkole przetrwać. Jestem teraz oficjalnie w 3 klasie gimnazjum.. tak czekają mnie testy gimnazjalne. Nie mam jakoś sporo planów na ten rok, bo wiem, że im więcej planuję tym mniej potrafię zrealizować. Mimo, że tamten rok nie był zły, chcę, aby ten był dużo lepszy! Wydaje mi się, że mam w sobie dość dużo motywacji! Mówi się, ze chcieć to móc, ale żeby 'móc' to trzeba coś w tym kierunku zrobić!

Ja zostawiam was teraz ze zdjęciami :)

*Dla lepszej jakości kliknij w zdjęcie*
Fot. Dominika Jankowska

************
Mam też dla was informację o nowej akcji, którą organizuje firma Shein na swojej stronie!
Jest to Fashion Buyer Program!
W całej akcji, chodzi o dodawanie zdjęć stylizacji, które wam się podobają, mogą być wasze (nie musicie miec ubrań z Shein), ale mogą być również z internetu :). Po dodaniu zdjęcia na stronę, musimy zaprosić znajomych do głosowania, na nasze zdjęcie! Nagrody są naprawdę bardzo fajne- 15$ do wykorzystania na stronie dla 10 wygranych osób, 50$ do wykorzystania na amazon.com i 100$ dla osoby, której zdjęcie spodoba się osobom z Shein. Brzmi świetnie, prawda?
KLIKNIJ!!!
Zapraszam was do głosowania na moje zdjęcia, oraz do dodawania swoich, ale pamiętajcie, zarejestrujcie się najpierw na stronce! KLIK!
_____________________
INSTAGRAM- TUTAJ
                  Follow!               

Bye, Veroni

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe