Dlaczego warto jeździć na rowerze? + Walktrendy

10:09

Hej! Wpadłam na pomysł, żeby napisać tą notkę całkiem przypadkiem. Są wakacje, jest bardzo ciepło. Mamy także czas, żeby zamiast siedzieć w domu- wyjść i coś zrobić. Uważam, że fajnym pomysłem jest wyjście z koleżankami, znajomymi na rowery. Wiele osób lubi jeździć na rowerach. Ale są też tacy, którzy dalej nie są przekonani. Postaram się takie osoby przykonać!

Dlaczego warto jeździć na rowerze?

-nie zanieczyszczasz środowiska spalinami
-oszczędzasz pieniądze
-dbasz o formę m.in kształtujesz mięśnie nóg, wzmacniasz kręgosłup
-nie tracisz czasu (stanie w korkach, czekanie na autobus)
-łatwiej dostaniesz się do różnych miejsc
-jazda na rowerze to fajny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi
-zwiększa odporność
-szybciej wszędzie dotrzemy niż na piechotę
-lepiej poznajemy okolicę

*Dla lepszej jakości kliknij w zdjęcie*
 ____________________
            Bluza - KLIK          
 Dzisiaj zdjęcia nie są na temat, ale chciałabym pokazać wam bluzę/kurtkę, która przyszła do mnie z firmy Walktrendy. Sytuacja była taka sama jak z firmą Shein, wygrałam rozdanie i zaprezentowałam wygraną rzecz na blogu, a wtedy pani zaproponowała mi wpółpracę jeśli uzbieram kliki.
Kurteczka/bluza bardzo mi się podoba, jest w stylu Baseball'ówki :). Jest w klasycznych kolorach, dlatego będzie pasować do wielu rzeczy! Wykonanie jak najbardziej na plus, ma bardzo fajny materiał.
Jestem jak najbardziej zadowolona.
Bluza- KLIK Mam nadzieję, że zdjęcia wam się podobają, mimo że robione były na szybko :).
Mam również nadzieję, że przekonałam leni, aby wstali i pojeździli troszkę na rowerze, trzeba wykorzystać końcówkę wakacji! :)
______________________
INSTAGRAM | TUTAJ
                   Follow!                 

Bye, Veroni


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Rower, owszem dla relaksu, odpoczynku i poznania okolicy w ładną pogodę tak. Jednak na co dzień,w naszym klimacie, przy różnych obowiązkach, odległościach i potrzebach... tylko samochód, autobus, pociąg. Na pewno masz już prawo jazdy i jeździsz fajnym samochodem. Nie przejmuj się spalinami, obecne samochody maja katalizatory i jeżdżą na benzynę bezołowiową (benzyniaki).

    OdpowiedzUsuń

Subscribe