Plany na wakacje!

14:43

Hei!
Wiem, że to najmniej oryginalny w tym czasie post, ale wakacje zaczynają się za pare dni, dlatego chciałabym opisać moje plany. To zaczynajmy!

1. Pierwszy- najważniejsza rzecz, która się wydarzy, czyli obóz/kolonia do Włoch! Tego wyjazdu bardzo nie mogę się doczekać! W poprzednich latach byłam na takim obozie w Bułgarii i w Grecji i było naprawdę świetnie :). Na pewno pojawi sie fotorelacja, po moim powrocie!

Fot. Dominika Jankowska

2. Wyjazd do Krakowa- tego w wakacje nie może zabraknąć! Kraków to jedno z moich ulubionych miast w Polsce, dlatego chętnie jeżdżę tam nawet kilka razy w roku :).


3. Napewno sesje, wyjazdy nad wodę i na basen, spędzanie czasu na orliku i oczywiście bardzo, bardzo częste spotkania z przyajciółkami i znajomymi, na które jest mało czasu w roku szkolnym :)


4. Wyjazd z rodziną- to nie jest do końca zaplanowane, ale mam nadzieję, że taki wyjazd z rodziną na kilka dni np. w góry się wydarzy :).
 

5. Wakacje chcę spędzić aktywnie dlatego tak jak wcześniej wspomniałam, nie zabraknie gry na orliku! Oczywiści będę mieć też więcej czasu na bieganie!

Mam nadzieję, że wszystkie plany uda mi się zrealizować!
---------------------------------------------------------------------------------

Mam też dla was zniżkę -10% na bransoletki w sklepie Soufeel.com! Polecam, bransoletki i przywieszki  są ze srebra, więc -10% to zawsze trochę różnicy jeśli chodzi o cenę!
Oto link z kodem: Soufeel 10% off!!
Już niedługo zobaczycie bransoletkę od nich na moim blogu :)

A wy, jakie macie plany na wakacje?
Może zrobisz komuś prezent w postaci bransoletki z Soufeel? 
(Zniżka wyżej!)


You Might Also Like

2 komentarze

Subscribe