Bracelet from Soufeel!

18:47

Hei!
Dzisiaj przychodze do was z recenzją srebrnej bransoletki z firmy Soufeel! Ta firma napisała do mnie jakiś czas temu, abym mogła pokazać wam biżuterię z ich sklepu.
Są to bransoletki, na które możecie dobrać sobie przywieszki.
 Na tej stronie możecie zamówić 'złożone' już bransoletki, lub skomponowac samemu najbardziej pasującą do siebie!
Biżuteria jest srebrna, ceny nie są zbyt niskie, dlatego zachęcam was do skorzystania ze zniżki -10%  KLIK KLIK Korzystajcie! Do tego dostawa powyżej 50$ jest darmowa!

Bransoletka, którą ja otrzymała jest warta ok. 140$ (sumując cenę bransoletki startowej i poszczególnych przywieszek), dlatego opłaca użyć się zniżki!

Moja bransoletka składa się ze zwykłej, srebrnej bransoletki 'startowej' i 5 przywieszek. Trzy miałam już narzucone przez tą firmę, a dwie sama wybrałam. Pokażę wam każdą po kolei i opiszę :).

Paczka przyszła dobrze zapakowana, tak aby nic się nie uszkodziło!

Tak bransoletka prezentuje się w całości! Trzymam ją w pudełeczku, które również do mnie przyszło, abym mogła trzymać ją w dobrym miejscu:)

Pierwsza przywieszka to krążek, zrobiony z cudownego szkła Murano! <link>
KLIK

To jest najdroższa przywieszka, bo kosztuje na stronie 35$. Jest za to warta swojej ceny, ponieważ na jej powierzchni znajdują się kryształki Swarovskiego!
KLIK

Wybrałam tą przywieszkę, ponieważ posiada literkę W, która jest pierwszą literą mojego imienia! Każdy może wybrać taką dla siebie, ponieważ znajdują się na tej stronie wszystkie litery :).
KLIK!

Tą również sama wybrałam- jest to srebrna, minimalistyczna koniczynka z napisem 'Good luck'.
Bardzo mi się podoba :)
KLIK!

Ta przywieszka przedstawia czerwoną walizkę (na zdjęciu trochę tego nie widać xd).
KLIK

Tak prezentuje się cała bransoletka.

Podsumowując, bardzo podoba mi się ta bransoletka, noszę ją cały czas :). Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu, dlatego warto zrobić komuś niespodziankę i kupić coś tak ładnego!


Podobają wam się takie bransoletki?
Współpracujecie z tą firmą?
Zachęcam do skorzystania ze zniżki!

 

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe