New in- Rosegal, Dressgal i Dresslink!

15:19

Hej kochani!
Z racji tego, że ostatnio przyszły mi 3 paczki od trzech sklepów internetowych, postanowiłam, że połączę osobne stylizacje w jednym poście.  Niedawno napisała do mnie firma Dresslink. Na początku odmówiłam, bo maj to bardzo, bardzo zabiegany miesiąc i nie wiedziałam czy będę mieć czas, aby dodać tak dużo notek. Mimo to, osoba z tej firmy nalegała, dlatego zgodziłam się- jeśli nie podołam, po prostu przerwę współpracę.

Mam też paczki z firm Dressgal i Rosegal. Przedstawiłam wam te 2 sklepy jakieś dwa posty temu, dlatego powinniście wiedzieć, że z tymi firmami też współpracuję.

Od Rosegal otrzymałam kilka bardzo fajnych rzeczy, z których jestem zadowolona, bo jakość jest bardzo dobra. Tym razem pokażę wam 2 z nich- sukienkę i naszyjnik, bo sweterek i zegarek pokazałam w poprzednim poscie.

Od Dressgal otrzymałam 3 rzeczy, ale jestem w 100% zadowolona tylko z 1 :). Jeansy (kliknij, aby zobaczyć) przyszły dużo za małe, mimo, że sprawdzałam dokładnie wymiary, dlatego nie zobaczycie ich w lookbooku. Crop top jest w miarę ok, tylko mógłby byc troszkę większy rozmiar.
Od Dresslink otrzymałam 2 rzeczy, z czego jestem bardzo zadowolona tylko z t-shirtu, ponieważ jeansy (klik) przyszły tym razem za duże.

Przejdźmy do zdjęć!
T-shirt: KLIK

Crop top: KLIK

T-shirt: KLIK

Sukienka: KLIK
                Od Rosegal otrzymałam też naszyjnik.
 KLIK

________________________________________________________


Mam także dla was wishlistę ze sklepu Dresslink.com

1. KLIK | 2.KLIK | 3.KLIK

4.KLIK! | 5.KLIK! | 6.KLIK!

Mini konkurs!
1.Kliknij w link i podaj cenę jednej rzeczy z kolażu w komentarzu.
2. Podaj link do bloga!

W następnym poście wylosuję 3 osoby i podam linki :)

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe