Co usunęłabym z blogosfery?

13:38

Hej!
No to dzisiaj odpoweidź na pytanie: co w blogosferze mnie denerwuje, przeszkadza i co chętnie bym z niej wyrzuciła :).


1. Blog dla korzyści.
Jak zakładasz bloga z myślą 'ale supi, darmowe ciuszki', to możesz go usunąć, bo i tak Ci się to nie uda. :). Współpraca to coś naprawdę fajnego, ale najpierw trzeba bardzo się starać i coraz bardziej udoskonalać bloga! 


 2. Komentarze bez przeczytania posta.
Pisanie komentarza typu "fajny post, zapraszam do mnie" bardzo zniechęca. Jeśli pod moim postem coś w tym stylu przeczytam, nawet nie zaglądam na takiego bloga. Jeśli już chcesz komentować to najpierw przeczytaj, takie komentarze najbardziej cieszą autora!


3. Kopiowanie!
Zero orginalności. Skopiowany design, tekst w postach. Jeśli już chcesz coś skopiować, bo jest Ci to potrzebne, spytaj autora. Kopiowanie bez jego zgody jest karalne!4.Przesadnie krótkie notki
" No hej, wpadłam tylko na chwile żeby coś napisać, a no co dzisiaj robiłam, hmmm o wiem zjadłam obiad<33 :*. No to kończę pa, mam nadzieję że post się spodobał, do zoba!" Jeśli dołączysz do tego jakieś fajne zdjęcia, to jest w miare OK, ale gdy to jest cały post to nikt na tego bloga ponownie nie wejdzie. (oczywiście jest to moje zdanie bo niektórzy lubią takie czytać)


5. Nabijanie sobie wyświetleń.
Blog nie stanie się przez to lepszy. Warto poczekać, a zobaczysz, że z czasem codzienie będzie wchodzić na twojego bloga mnóstwo osób!


A co was denerwuje w blogosferze?
Komentucie! :)


You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe