5 typów ludzi, których nie lubię+ zdjęcia!

17:19

Hej!
Dziś kolejny post, tym razem pojwią się zdjęcia, bo ostatnio były same recenzje :). Do tego post ma jeszcze tytuł "5 typów ludzi, których nie lubię". Chodzi o to, że przedstawię, można powiedzieć, wady, które bardzo mnie denerwują.

Fot.Dominika Jankowska
Dzisiaj mam dla was również zdjęcia. Dwa lub trzy dni temu przyszła do mnie paczka od Tidebuy. Dostalam od tej firmy t-shirt z fajnym napisem i jeansy z przetarciami na kolanach. Paczka szła do mnie ok.2 miesięcy i nawet straciłam nadzieję, że do mnie przyjdzie, bo przecież mogła zostać zatrzymana na granicy lub coś w tym stylu. Tak naprawdę już o niej zapomniałam, a akurat ostatnio przyszła. Przyszła bezpiecznie zapakowana, więc nic się nie pogniotło. Ubrania nie śmierdziały, bo różnie bywa z tymi chińskimi stronami :). Od razu, gdy ją dostałam rzuciłam się,żeby te rzeczy przymierzyć, bo 
Azjatki są drobne, więc pomyślałam, żę rzeczy mogą być za małe. Ale na szczęście są okay.A teraz 5 typów ludzi których nie lubię!

1. Dwulicowi- Na pewno mieliście do czynienia z kimś, kto po prostu był dwulicowy. Najpierw pokazywał się z jak najlepszej strony, udawał dobrego kolegę/koleżankę, a później nagle zmienił się, zaczął obgadywać, roznosić plotki na twój temat. Jeśli kogoś takiego jeszcze nie poznaliście, to życzę żeby się wam to nie przydarzyło. Ja znam takich ludzi i według mnie to jest najgorsza wada(?).2. Szpanerzy- tutaj jest ich cała masa. Mają wszystko, co z tego, że dana rzecz im się nie podoba? Wszystko dla lansu. Wszystko muszą mieć najlepsze, bo trzeba się popisać.
Tutaj a pewno każdy zna takich ludzi.3. Hejterzy- zazwyczaj samotne, zadufane w sobie osoby bez własnego życia. 
Nie mają co robić, siedzą jedynie przy komputerze i odważnie hejtują z anonima. Zawsze wszystko wiedzą lepiej, nawet lepiej znają Ciebie niż ty sam. Ręce opadają :).


4. Lans- W pewnym sensie szpanerzy, ale tutaj nie materialnymi rzeczami tylko własną głupotą. 1 gimnazjum, pali, pije. Wszystko dla lansu przed kolegami/koleżankami. No nie wiem czy śmiać się czy płakać :).


5. Zarozumiali-  Rownież nie brakuje takich ludzi. Cokolwiek nie zrobisz skrytykują. Uważają, że wszystko robią najlepiej. Nigdy nie potrafią przyznać się do winy. Patrzą na innych z pogardą.
Po prostu, nie trzeba dużo mówić, wiadomo o co chodzi. :)


T-shirt - KLIK!
Jeans - KLIK!

A wy jakich ludzi nie lubicie?

You Might Also Like

1 komentarze

  1. ja rowniez nie lubie tych co ty, mysle ze najgorsi są ci dwulicowi...
    wyglądasz super <3

    OdpowiedzUsuń

Subscribe