Pielęgnacja twarzy

15:29

Heii!
Po dość długiej przerwie, piszę nowego posta. Dla urozmaicenia, dziś będzie post typowo kosmetyczny! :D Przedstawię wam kosmetyki, które stosuję do pielęgnacji twarzy, czyli peelingi, maseczki  itd. Oczywiście nie stosuję wszystkiiego codziennie!

**


Jako pierwsze: produkty do mycia twarzy. Wszystkie 4 są z avonu.
1.Maseczka głęboko oczyszczająca pory z glinkami mineralnymi - jak narazie dobrze się sprawdza, fajnie oczyszcza twarz, po wyschnięciu zmienia kolor.
2. Peeling głęboko oczyszczający pory- peeling, fajnie oczyszcza twarz, stosuję ok. 1 w tygodniu :)
3. Żel myjący, peeling i maseczka 3 w 1- myślę, że z tych 3 sprawdza się najlepiej, ponieważ ma kilka funkcji. Fajnie sprawdza się jako maseczka.
 4. Krem 2 w 1, redukcja pryszczy i nawilżenie - raczej nie nazwałabym tego kremem, jest to raczej lekko-wodnisty żel :).

**Toniki:
1. Tonik przeciw wypryskom z kwasem salicylowym- oczyszcza skórę, pozostawia czystą i świeżą.
2.Oczyszczający tonik z 2% kwasem salicylowym - jeszcze nie używałam, ale myślę, ze działa tak samo jak fioletowy.

**

Teraz pielęgnacja dzienna:
1. Krem BB od Under 20, 24h - oczywiście działa wiele krócej niż 24h, a jako krem BB - sprawdza się dobrze.
2. Korektor kolor-trend- teraz go nie używam, ponieważ jest on dość ciemnego odcienia, sprawdza się w wakacje, kiedy jest się opalonym :) . Ostatnio kupiłam jaśniejszy korektor od miss sporty, nie ma go na zdjęciach, ponieważ były one robione wcześniej.

Myślę, że to na tyle, mam nadzieję, że jeśli ktoś nie mógł się zdecydować co stosować, do mycia, dbania o skórę twarzy. Myślę, że urozmaicenie wśród postów z outfitami wam się spodoba!
Paa :*

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe