everything and nothing

16:51

Hej!
Kolejna 2 tygodniowa przerwa... . No, ale nie będę się na ten temat rozpisywać :). Dziś będą zdjęcia, na które długo nie mogłam się wybrać. Co tam u mnie? Czy czuję już nadchodzącą zimę? Co prawda padał już śnieg, ale a drugi dzień już go nie było:) . Przedwczoraj byłam na nartach, było naprawdę super. Uwielbiam sport, a zimą- narty są jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu! Uwielbiam również jeźdźić na łyżwach. Nie mogę się doczekać kiedy spadnie śnieg, chciałabym, aby w Święta Bożego Narodzenia się pojawił.

No właśnie ... już z kilka dni rozpocznie się przerwa świąteczna. To w piątek ostatni raz idziemy do szkoły. Pewnie większość ma w ten dzień wigilię klasową tak jak i ja. Święta Bożego Narodzenia... Za co ja uwielbiam ten czas? Napewno za tą całą atmosferę, która wtedy panuje! Za spotkania z rodziną, za ubieranie razem choinki, mnóstwo wolnego czasu i za to, że wtedy zawsze jest się uśmiechniętym, nawet jeśli przy organizacji wigilii jest dużo pracy :).  Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty, a to jest własnie czas, w którym możemy obdarować innych!

Teraz zapraszam was do oglądnięcia zdjęć. Mi osobiście podoba się klimat tych zdjęć. A czy wam się podobają, musicie ocenić sami!:) .


 O czym będzie następny post? Narazie nie wiem. W poście 'changes' napisałam wam, że niedługo pojawi się post z outfitem  z rzeczy z Tidebuy.com . Najpewniej pojawi się on dopiero po świętach.

O czym chcielibyście kolejny post?
A wy co najbardziej lubicie w Święta?

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe