Nieśmiałość?

23:09

Nieśmiałość?
Hej! Dzisiaj mam dla was post o tematyce lifestylowej... czekaj...wróć: wydaje mi się, że będzie to bardziej porada. Post będzie dotyczył problemu nieśmiałości. To będzie taki trochę przykład na mnie..
Zaczynajmy!
Piszę teraz szczerze i otwarcie! Jeszcze do niedawna (rok temu xd) bałam się odezwać itd. Nazwijmy rzecz po imieniu.. byłam raczej mało śmiałą (tak brzmi lepiej) osobą. Wiele na tym traciłam, nic nie zyskałam. Musiałam dobrze kogoś poznać, żeby być w pełni sobą. Jeśli ktoś ma taki problem, to napewno wie o co mi chodzi!Jak starałam się tej cechy (wady? zalety?) pozbyć?
No cóż, tak jak zawsze na początku łatwo nie było! Ale powoli, powoli zaczęłam stawiać sobie cele!
Rok temu idąc do gimnazjum (czy jak kto woli -gimbazy) myślałam sobie 'hmm nowi ludzie w klasie, strasznie chciałabym kogoś lepiej poznać! '. Powoli się udawało. Zaczęłam częściej włączać się w rozmowę itd.

Dzięki czemu, komu przynajmniej trochę mi się to udało?
Bardzo przyczyniło się do tego harcerstwo! Poznałam tu świetne osoby, za co jestem napawdę wdzięczna! To właśnie dzięki niemu, zrozumialam co to znaczy dążyć do stawianych sobie celów.
Teraz widzę ile mam z tego korzyści! :DA jakie znaczenie w tym temacie ma blog?
Dzięki Agacie <3 mam możliwość pisania tutaj do was! Jeszcze przynajmniej 2 lata temu, nigdy nie zdecydowałabym się na to.. za bardzo wstydziłaby się pisać to swoją opinię, a nawet być na zdjęciach, naprawdę!

Podsumowując!:
-cel osiągnięty
-o ile nieśmiałość nie przeszkodziła mi w znalezieniu najlepszych przyjaciółek na świecie, myślę, ze łatwiej mi jest nawizywac też i zwykłych znajomości :D
-jeśli ktos ma taki sam problem, mam nadzieję, ze coś z przeczytania tej notki wyniesie, moż zmotywuje go do działania ! :)-----------------------------------------------------------
Ojej.. trochę się rozpisałam! Z drugiej strony bardzo Cieszę się, że to napisałam, choć całkiem spontanicznie! Dzisiaj cały czas układała mi się w głowie treść tego posta!
No dobrze, to już koniec:). Mam nadzieję, że post sie spodobał, i dziękuję bardzo za przeczytanie !

Lubicie takie posty?
Co sądzicie na temat mało śmiałych ludzi?
You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe