Czego w blogach nie lubię /Agata

22:23

Hej! Ale dawno mnie tu nie było :) Jakoś tak nie miałam okazji napisać dla Was posta. A przy okazji muszę się Wam pochwalić, że ostatnio byłam u babci na weekendzie i w niedziele był organizowany bieg. Moja grupa wiekowa miała do przebiegnięcia 800m. I ja zajęłam.....1 MIEJSCEE :).
Dobra, to na ten temat tyle. Teraz przejdźmy do tematu tego posta.

No to na początek:
- design; strasznie nie lubię jak niektóre blogerki tworzą na swojego bloga desing, który jest kompletnie niedobrany kolorystycznie, w ogóle nie widać liter itp. np. tło jest czerwone w zielone kropki a kolor czcionki jest żółty. MA-SA-KRA!

-styl pisma; nie lubię gdy na jakimś blogu każdy post jest napisany inną czcionką. Moim zdaniem wygląda to po prostu brzydko!

-błędy: nie lubię gdy w postach jest pełno błędów interpunkcyjnych i ortograficznych! Albo kiedy każde zdanie zaczyna się od małej litery.

-emocje; nie lubię jak blog jest pisany bez emocji np. hej, dzisiaj byłam w szkole i było super./ Czy nie lepiej byłoby: Hej! Dzisiaj byłam w szkole i było bardzo bardzo FAJNIE!

-długość posta; nie lubię jak cały post nie zajmuję więcej niż 4 linijki przecież to jest naprawdę bez sensu. np. Hej! Dzisiaj byłam u koleżanki a teraz znalazłam chwilę czasu aby napisać dla Was posta. Muszę  już kończyć paaaa:****

To tylko parę przykładów. Już koniec tej notki, myślę że się spodobała :)
A wy czego nie lubicie w innych blogach?
piszcie w komentarzach, paa:*

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe