obóz harcerski - druhu, druhu fajny zastęp masz...

15:56

    Heej! Witam was po bardzo długiej (jak na nasz blog) nieobecność. Była z ona spowodowana tym, że wszystkie 3, byłyśmy w tym czasie na obozie. Agata jest na obozie siatkarskim, a my 24 wróciłyśmy z Bieszczad. Było świetnie, chociaż na samym początku chciałam wracać po pierwszej nocy hahaha! Jak wiadomo byłyśmy w górach. Nasz podobóz mieścił się na dobrą sprawę w lesie, a więc nie obyło się bez myszy w namiotach, pająków, szczypawic, a nawet kun!
Myszy są bardzo zwinne XD. Chodziły nam po ścianach namiotu, dachu, plecakach, mundurach, a nawet po niektórych z nas. Mi raz weszła do plecaka z jedzeniem itp.Koleżance mysz przegryzła ładowarkę i dokumenty, jedzenia, picie!

Myślę, że na takim obozie można było pokonać własne lęki, trudności; można było się też wiele nauczyć! Nawet jeśli ktoś bał się myszy, można było to przezwyciężyć i przez resztę nocy każdy się przyzwyczaił :)

Takie obozy to naprawdę fajne doświadczenie!!
Plusy:
*Można bardziej poznać innych ludzi
*Być bardziej otwartym na innych
*Nauczyć się kratywności
*Pokonać przeciwności
*Znaleźć prawdziwą przyjaźń
*Nauczyć się wielu nowych piosenek
Mogłabym tak wymieniać i wymieniać heheh:D

Minusy:
*myszy
Ja nie znajduję więcej minusów;)

Przejdźmy powoli do zdjęć!

 Tak wyglądały namioty.Jest to "plakat" na którym przedstawiliśmy nasz szczep.Lans na niezbędnik harcerski haha :DTo zdjęcia z naszej pieszej wycieczki po górach :)Obrzędowe ognisko <3


To jest właśnie totem naszego namiotu . Jest to Ptakolot


A to jest Franio<3

Oczywiście dużo, dużo więcej zdjęć możecie zobaczyć na facebooku na naszej stronie "4 Szczep harcerski 'Feniks'"

To już chyba koniec tej notki ... jeszcze raz przepraszam za długą nieobecność, ale teraz już notki będą się pojawiać systematycznie.

PS. Przypominam, że do 29 trwa konkurs :)

A wy? Jak spędziliście drugi miesiąc wakacji?

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe