Heej :* /wera

16:52

Heejo :* Co tam u was? W dzisiejszym poście napiszę co robiłam w weekend itd. No to tak: dzisiaj do szkoły mam na 8, ale musiałam przyjść na 7.10, żeby poprawić kartkówkę z angielskiego :) i poprawiłam 4/5, więc będę mieć 5 na koniec :D Oprócz tego dostałam dziś 6 z matmy!! moja pierwsza 6 z matmy w tym roku xd No i jeszcze 5- z polskiego :)
   Chyba każdy się zgodzi, że dziś jest bardzo gorąco i nikomu nie chciało się w szkole uczyć. Ja byłam dziś w krótkich spodenkach i koszuli bez rękawów; zdjęcie nie jest z dzisiaj, ale wyglądałam mniej-więcej tak: Koszula- Reporter Young
Spodenki- Youps
Plecak- Atmosphere Primark
Buty- dziś akurat byłam w vansach, nie w conversach :)
Dziś miałam rozpuszczone włosy :)
**********************************************************

A teraz może powiem jeszcze co robiłam w weekend :)
W sobotę byliśmy na zbiórce kolejowo-marszowej. Najpierw pociągiem pojechaliśmy do Lipy, a później wracaliśmy przez lasy xd przeszliśmy ponad 20 km, buty całe mokre, komary gryzły, ale wg mnie było warto :D przez całą drogę rozmawiałyśmy z Agą Chodorek<3i z dh.Radkiem. Było ognisko, uczyliśmy się wyznaczać azymuty i kierunki. Wieczorem mój tata miał imieniny także ten :) Niedziela to wiadomo kościół, a później uczyłam się chemii, gdyż dzisiaj miałam konkurs :) Wieczorem wyszłyśmy jeszcze na pole i grałyśmy w badmintona :)

Tutaj jeszcze 2 zdjęcia, przed chwilą przeze mnie zrobione :)
No to na dzisiaj chyba tyle. Mam nadzieję, że post się spodobał, Paaa :*:* /Wera

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe