Wakacje coraz bliżej...

16:31

Hej <3 Wiem , że to już 2 post w tym dniu ale wydaję mi się, że nie będzie Wam to przeszkadzać;). Jak widać za oknami wielkimi krokami zbliżają się wakacje i z tego powodu nie chcę się nam uczyć i chodzić do szkoły ja ( -Agata- ) najchętniej całe dnie przesiadywałabym z koleżankami na dworze ale niestety szkoła nadal trwa. Wczoraj ( 24.06 ) byłam u koleżanki z klasy na urodzinach . Nie było zbyt wiele osób ale mimo to świetnie się bawiłyśmy ;)). Wczoraj jeszcze byłam na zakupach w City Parku żeby kupić jej prezent, a przy okazji kupiłam sobie dwie koszulki, które zaraz Wam pokaże :
1.

Koszulka ta jest letnia na ramiączkach. sklep-house , cena-nie mogę powiedzieć bo kupiłam też taką koleżance na urodziny a ona czasami czyta naszego bloga ;)

2.


Ta koszulka też jest raczej letnia, bardzo spodobał mi się jej kolor więc ją kupiłam;) 
sklep-diverse , cena-44.99 zł


W drugiej części posta opowiem Wam o dzisiejszym dniu.o 7.15 wyjechałam na turniej siatkarski do Mielca. Był to finał wojewódzki Kinder+ Sport. Nie poszło nam najlepiej ;/ ale nie wszystko stracone, bo 1 czerwca jedziemy do Przemyśla (?) na drugą część tego. Trzy pierwsze zespoły załapują się na półfinały mistrzostw Polski. W naszym województwie raczej góruję Mielec i naprawdę bardzo trudno z nim wygrać. Ale to na tyle więc paaa :**

PS. W zdjęciach cały czas przeszkadzała mi Kora , jakby chciała żebym zrobiła jej fotkę więc zrobiłam ;) a oto ona:

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe