Party ;)

17:33

Hej! Ten post będzie opisywał Jak zaplanować fajną imprezę . Dlaczego akurat w maju ?  Nie ma to nic wspólnego z nami bo nie planujemy raczej w tym miesiącu jakichś imprez ale dużo moich koleżanek robi właśnie w tym czasie urodziny, więc zaczynajmy. Wpis będę pisała ja -Agata- . No to na początek musimy wymyślić z jakiej okazji będzie ta impreza , z okazji urodzin, imienin, sylwestra, pidżama party, czy po prostu zwykłe spotkanie z koleżankami.Jeśli już wybierzecie, którąś z tych opcji musimy zrobić listę kogo zaprosimy. Zaczynamy na pewno od najlepszych przyjaciół ( najpierw najlepiej zapytać się rodziców ile osób możesz zaprosić ), jeśli jest to duża liczba osób a mieszkamy w dużym domu to nie ma problemu . Gorzej jak mieszkamy w małym mieszkaniu, no właśnie co wtedy zrobić?? mamy do dyspozycji 1 mały pokój a zapraszamy ok.12 osób. na siłę byśmy się pomieścili. W takiej sytuacji swoje party możemy zrobić w kręgielni, pizzerii itp. Gdy już to mamy zaplanowane mówimy osobom zaproszonym, że zamierzacie zrobić w najbliższym czasie taką imprezę. Gdy już powiedziane należałoby zrobić zaproszenia. Moim zdaniem najlepsze są własnoręcznie robione czyli takie D.I.Y. No to tak: miejsce zarezerwowane, data zarezerwowana, zaproszenia wręczone ... co dalej? No to teraz nie należy czekać bezczynnie na ten dzień tylko wypisywać na kartce wszystkie pomysły na zabawy, gry itp. Przykłady pomysłów:
                         *gra Mafia
                         *nagrywanie filmów aparatem a potem oglądanie  tego w TV
                          * pinata
To takie najlepsze moim zdaniem przykłady. Nadchodzi dzień imprezy a więc należy przystroić dom w balony itp.najlepiej moim zdaniem powiedzieć 2-3 koleżankom żeby przyszły 1h wcześniej i pomogły ci w tym przystrajaniu ;)
Najczęstszym problemem na takich zabawach są moim zdaniem Która moja szklanka? ;) Jak temu zapobiec? Najlepszym pomysłem jest po prostu pozaznaczanie szklanek wstążeczką ( każda innego koloru ) A tutaj taki prosty sposób : Potrzebne będą jedynie kolorowe balony. Rozcinamy balony na 3 części i środkową nakładamy na szklankę i GOTOWE!No i chyba tyle, impreza gotowa, ale najważniejsze z tych wszystkich przygotowań to dobra zabawa na swojej imprezie , bo bez niej nic się nie uda. Przepraszam , że dziś taki długi ale trochę się rozpisałam. Papaaa :** Myślę, że pomogłam

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe