Dzisiejszy dzień :)

21:35

Hej :* dzisiaj posta napiszę ja -Dominika- . No to tak: Dzisiaj poszłyśmy do kościoła na 8.30 z Agatą. Poszłyśmy tak wcześnie, bo o 10.00 pod mdk była gra terenowa "Jazda po książkę" :)  Dostałyśmy mapę, kartki z pytaniami oraz kartę odpowiedzi. Jeździłyśmy rowerami po całym mieście i szukałyśmy odpowiedzi na pytania. Każda drużyna była 3-osobowa. Ogólnie było więcej dorosłych. Tak naprawdę tylko my byłyśmy drużyną, w której nie było nikogo pełnoletniego xD. Na koniec było rozdanie nagród :) Byłyśmy, można powiedzieć "najlepsze z najgorszych" :D . To była naprawdę świetna zabawa ! :D Nagrody to były : książki, czapki, karty rabatowe do Rojaxu, żelki^^ smycze i chyba tyle xd. Zdecydowanie polecam branie udziału w takich grach. 
hahahah a to takie zdj z jednego zadania ;) trzeba było popatrzeć temu facetowi przez ramię i na tej str zobaczyć odp na pytanie xD
_________________________________________________________________

No to teraz czas na drugą część dnia :) Tak około 13.40 wróciłyśmy do domów. My zjadłyśmy obiad, później się uczyłyśmy. Muszę przeczytać "Skąpiec" Moliera :<. Pzt. matma, chemia, angielski i polski. Hmm, później tak ok.17.30 przyszła po nas Aga ;) Siedziałyśmy sb na dworze, a przy okazji porobiłyśmy trochę zdjęć :)


:)
Hmm, no to chyba tyle na dziś ...  mam nadzieję, że post się spodobał. Paaa ;**

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe