Books

19:59

Witam Was po długiej przerwie, na początek chciałam Was Bardzo przeprosić za to, że przez długi czas nie dodawałyśmy żadnych postów ale miałyśmy bardzo mało czasu ja codziennie szkoła, odrobienie lekcji, trening i tak w kółko a Doma z Werą szkoła, nauka, angielski lub inne zajęcia pozalekcyjne. Jak sam tytuł wskazuję ten post będzie o Książkach. Ja ( -Agata-) osobiście nie lubię zbytnio czytać książek a w szczególności lektur , natomiast dziewczyny a szczególnie Weronika uwielbia czytać. Czytać nie lubię ale w tamtym roku dostałam w prezencie dwie książki pt.Magiczne Drzewo, Andrzeja Maleszki i bardzo mi się spodobały . Pierwsza część nosi tytuł Czerwone krzesło a druga Tajemnica Mostu. Są to książki przygodowe i fantastyczne opisują przygody Kukiego, Filipa i Tosi . Nie są to jakieś olbrzymie i grube książki, szybko się je czyta , ponieważ dużo przygód się w nich dzieje.  Bardzo zachęcam Was do przeczytania tych książek. A to ich zdjęcia:

cz.1


cz.2
 cz.1 koszt:29.90   cz.2 koszt:29.90Drugą książką jaką mogę Wam polecić są Nowe przygody Mikołajka Rene Goscinnego & Jeana-Jacquesa Sempe. Podobnie jak w/w jest przygodowa ale bardziej realistyczna . Opisuję przygody pewnego chłopca o imieniu Mikołajek . Jest ona gruba , bo ma aż 625 stron ale naprawdę warto ją przeczytać A tutaj jej zdjęcie :

   koszt: 44 zł


Trzecią i ostatnią książką, którą Wam polecę jest encyklopedia Sławy Polskiego Sportu jest ona bardziej dla osób bardziej dla osób, które interesują się sportem. Są w niej opisani sportowcy Polscy, którzy mają wysokie osiągnięcia . Była ona wyprodukowana w 2010 roku więc nie ma uznanych wszystkich sławnych sportowców , oto jej zdjęcie:

koszt: 48 zł

To na dzisiaj tyle myślę, że post się spodobał i zapraszamy do czytania naszego bloga.
PS. przepraszam, że zdjęcia wzięte z grafiki ale z aparatu nie wyglądały za ładnie ;)

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe